Kontakt

  • RECEPCJA
  • SPRZEDAŻ
  • SERWIS MECHANICZNY
  • SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY
  • CZĘŚCI ZAMIENNE
  • UBEZPIECZENIA

MOTO SP. Z O.O.

ul. Paderewskiego 29
40-282 Katowice

Zapraszamy:
- do SALONU od poniedziałku do piątku 9-18, w soboty 9-14:30
- do SERWISU od poniedziałku do piątku 8-18, w soboty 8-14

tel. +48 32 2 555 666 (6 linii)
fax +48 32 2 551 887

e-mail: recepcja@moto.com.pl
internet: www.moto.com.pl 

   

Justyna Chrost

 

NIP 634-019-72-98
KRS 0000189868 VIII w.Gospodarczy Sad Rejonowy Katowice-Wschód
Kapitał założycielski: 50 000 zł
konto bankowe: 81105012141000002241326822

SALON SPRZEDAŻY

tel. +48 32 2 555 666
e-mail: kiasalon@moto.com.pl 

Marta Michalik
Dyrektor ds. sprzedaży
wew.2
e-mail: marta.michalik@moto.com.pl
Joanna Kowal
Kierownik Działu Handlowego
wew. 2
e-mail: joanna.kowal@moto.com.pl
Mateusz Wróbel
wew. 2
e-mail: kiasalon@moto.com.pl
Tomasz Miczka
wew. 2
e-mail: tomasz.miczka@moto.com.pl
Michał Kaniewski
Samochody używane
wew. 2
e-mail: uzywane@moto.com.pl
Marcin Mazurek
Dział Floty
wew. 3
e-mail: marcin.mazurek@moto.com.pl

 

NIP 634-019-72-98
KRS 0000189868 VIII w.Gospodarczy Sad Rejonowy Katowice-Wschód
Kapitał założycielski: 50 000 zł
konto bankowe: 81105012141000002241326822

SERWIS MECHANICZNY

tel. +48 32 2 555 666
e-mail: serwis@moto.com.pl 

Justyna Chrost
Recepcja Serwisu
wew.1
e-mail: recepcja@moto.com.pl
Dariusz Szczepaniak
Szef Serwisu
tel. wew. 1
e-mail: dariusz.szczepaniak@moto.com.pl 
Agnieszka Łebek
Doradca serwisu
wew. 1
e-mail: agnieszka.lebek@moto.com.pl
Krzysztof Fusik
Doradca Serwisu
wew. 1
e-mail: krzysztof.fusik@moto.com.pl
 
Grzegorz Lis
Doradca serwisu/ Dział gwarancji
wew. 1
e-mail: gwarancja@moto.com.pl
 

 

NIP 634-019-72-98
KRS 0000189868 VIII w.Gospodarczy Sad Rejonowy Katowice-Wschód
Kapitał założycielski: 50 000 zł
konto bankowe: 81105012141000002241326822

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

tel. +48 32 2 555 666w.4
e-mail: bl@moto.com.pl

Marta Baron

wew. 4 
tel. kom.  536332667
e-mail: marta.baron@moto.com.pl
Łukasz Majerski

wew. 4
tel. kom. 535731707
e-mail: lukasz.majerski@moto.com.pl

 

NIP 634-019-72-98
KRS 0000189868 VIII w.Gospodarczy Sad Rejonowy Katowice-Wschód
Kapitał założycielski: 50 000 zł
konto bankowe: 81105012141000002241326822

CZĘŚCI ZAMIENNE + SKLEP

tel. +48 32 2 555 666

 

Rafał Leśniok
czesci@moto.com.pl
wew.1

Robert Jarocha
magazyn@moto.com.pl

 

NIP 634-019-72-98
KRS 0000189868 VIII w.Gospodarczy Sad Rejonowy Katowice-Wschód
Kapitał założycielski: 50 000 zł
konto bankowe: 81105012141000002241326822

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ, KREDYTÓW I LEASINGÓW

tel. +48 32 2 555 666

Marta Michalik
wew. 2
e-mail: marta.michalik@moto.com.pl 
Joanna Kowal
wew. 2
e-mail: joanna.kowal@moto.com.pl

 

NIP 634-019-72-98
KRS 0000189868 VIII w.Gospodarczy Sad Rejonowy Katowice-Wschód
Kapitał założycielski: 50 000 zł
konto bankowe: 81105012141000002241326822