we are confident enough to say that our breitling replica are made of finest materials and we can ensure ours. pure hand to create is a major feature of fake tag heuer watches watches. professional watchmakers have been well trained by rolex https://www.iwcwatch.to. best https://luxurywatch.to is always headed by quality. swiss realistic wigs presents typically the community from hopes. the cheapest cartierreplica.ru costs around. offer all kinds of high quality https://chia-anime.to which you need. manoloblahnikreplica rolex because of its brilliant profession to emphasise all of the foremost equity the symbol. Moto Katowice | Dealer Kia Motors | Mitsubishi Specjalistyczny Serwis

XCeed – crossover

XCeed – crossover, którego Kia nie miała w planach

 

O tym jak i dlaczego powstał XCeed – najnowszy model należący do rodziny Ceed, która składa się z pięciodrzwiowego hatchbacka, przestronnego kombi i shooting brake'a o nazwie ProCeed – opowiada film dostępny pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=57t_RK6ffas. Historia modelu Ceed, który doczekał się już trzeciej generacji, zostanie przedstawiona również w limitowanej książce. Ukaże się ona jeszcze w tym roku. Kia Motors Polska ogłosi cennik XCeeda na początku września.

 

- film i książka przedstawiają historię nowego miejskiego crossovera o nazwie XCeed – modelu, którego jeszcze niedawno Kia nie miała w planach

- o tym, że model typu crossover dołączy do rodziny Ceed zdecydowano dopiero wtedy, gdy rozpoczęto prace nad ProCeedem

- Kia XCeed jest kontrpropozycją dla klasycznych SUV-ów

- produkcja XCeeda ruszy już w połowie sierpnia w zakładach Kia Motors na Słowacji

- sprzedaż w Polsce rozpocznie się tuż po wakacjach

 

Gregory Guillaume, wiceprezes ds. designu w Kia Motors Europe, który nadzorował powstanie nowej rodziny Ceed, powiedział „Od początku zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że będziemy chcieli godnie zastąpić trzydrzwiowego hatchbacka o nazwie pro_cee'd. To było ogromne wyzwanie. Dopiero gdy pracowaliśmy nad nowym ProCeedem dotarło do nas, że w rodzinie nowego Ceeda jest miejsce na czwarty model. Tak powstała Kia XCeed. Jej wyjątkowość polega na tym, że początkowo nie mieliśmy w planach crossovera”.

 

Dynamiczny, miejski crossover jako alternatywa dla klasycznych SUV-ów

Stylowa, wyrazista i nowoczesna – nowa Kia XCeed prezentuje się bardziej atletycznie niż jej wysocy rywale. Nowy crossover oferuje też coś zupełnie innego niż pozostałe modele z rodziny Ceed. Nie tylko dlatego, że jedynymi wspólnymi elementami nadwozia, które zostały wykorzystane z pięciodrzwiowego hatchback są przednie drzwi.

 

Laurent Boulay, dyrektor generalny ds. designu nadwozi w Kia Motors Europe, powiedział: „Dzięki nowej rodzinie Ceed udało nam się stworzyć cztery różne samochody, z których każdy spełnia określone potrzeby i wygląda inaczej. Kia XCeed najbardziej wyróżnia się na tle rodzeństwa z uwagi na podwyższone nadwozie i wyższą pozycję za kierownicą”.